Четвер, 11 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Інфраструктура, благоустрій, земля: у Шепетівці відбулась сесія міськради

Інфраструктура, благоустрій, земля: у Шепетівці відбулась сесія міськради

Інфраструктура, благоустрій, земля: у Шепетівці відбулась сесія міськради

Чергове сесійне засідання Шепетівської міської ради відбулося сьогодні, 22 лютого. Присутні депутати розглянули 49 питань порядку денного.

Джерело: пресслужба Шепетівської міської ради

Серед іншого, обговорювали земельні, інфраструктурні та питання соціального спрямування.

Земля та право власності

  • У блоці земельних питань розглянули проєкти рішень про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою, їх затвердження та затвердження технічної документації, про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, про припинення права користування, про продаж земельних ділянок та надання згоди на передачу в суборенду земельних ділянок.
  • Для того, аби забезпечити повноцінну реалізацію прав співвласників на самостійне управління житловим будинком, відповідно до розпорядження міського голови та рішення зборів співвласників, міська рада прийняла рішення про списання з балансу КП «Житлосервіс» десяти багатоквартирних житлових будинків.
  • З метою ефективного використання нерухомого комунального майна, учасники засідання підтримали включення до Переліку об’єктів комунальної власності Шепетівської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2024 році, приміщення міської лазні без приміщення перукарні, яке вже приватизоване.
  • Внесено зміни в додаток до Програми збереження житлового фонду Шепетівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки, для приведення системи електропостачання у гуртожитках по Старокостянтинівському шосе, у відповідність до вимог та потреб мешканців.

Інфраструктура та соціальні питання

  • Розглянули питання про хід виконання програми «Питна вода» на 2023-2025 роки, у 2023 році. В межах виділеного фінансування були проведені капітальні ремонти трьох водогонів, виготовлена проєктно-кошторисна документація на капітальний ремонт двох водогонів, проведені лабораторні дослідження на відповідність санітарних норм питної води в 132 криницях, профінансовано утримання трьох станцій доочистки води в місті. Також було завершено фінансування будівництва водогону у с. Плесна.
  • У ході засідання заслухали звіт про хід виконання Програми утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури Шепетівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки. Були проведені поточні ремонти доріг, тротуарів, паспортизація основних вулиць міста, грейдерування з щебеневою підсипкою доріг приватного сектору, виготовлені проєкти для подальшої роботи в напрямку утримання дорожнього господарства. У 2023 році кардинально відійшли від ямкового ремонту доріг і тротуарів, спрямувавши фінансування на відновлення суцільного шару дорожнього, тротуарного покриття.
  • Шепетівському ремонтно-експлуатаційному підприємству надано згоду на придбання вантажного автомобіля, типу фургон, який буде переобладнаний під катафалк, оскільки наявний не забезпечує потреб громади. Також комунальному підприємству надано дозвіл на придбання за власні кошти надбудов для подальшого переобладнання сідельних тягачів під сміттєвоз.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.