Субота, 13 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині псевдоподатківці вимагають фінансової допомоги у підприємців

На Хмельниччині псевдоподатківці вимагають фінансової допомоги у підприємців

На Хмельниччині псевдоподатківці вимагають фінансової допомоги у підприємців

До Головного управління ДПС у Хмельницькій області надходять повідомлення про телефонні дзвінки суб’єктам господарювання від невідомих осіб. Вони представляються посадовими особами Головного управління та просять кошти для перерахування на розрахунковий рахунок у вигляді «фінансової допомоги». 

  • Звертаємося до представників підприємництва з попередженням бути пильними й  обачними. Якщо вам телефонують від імені посадових осіб Головного управління та вимагають чи просять гроші як фінансову підтримку, у жодному разі не реагуйте і не перераховуйте кошти, оскільки це – протиправні дії, – наголошують у податковій службі Хмельниччини. 

Наголошуємо, що шахраї розраховують отримати легку наживу за рахунок своєї наполегливості та психологічного тиску. Своєю чергою, посадові особи Головного управління діють виключно у рамках законодавства та не мають жодного відношення до таких дзвінків. 

  • Будьте обережними та уважними. У разі надходження таких звернень від псевдоподатківців, радимо звертатися до органів Національної поліції (тел.: 102) або на «гарячу» телефонну лінію ДПС «Пульс» за тел.: 0-800-501-007 (напрямок 5), – наголошують у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.