Четвер, 11 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » У Крупецькій громаді збирають на авто для Захисників

У Крупецькій громаді збирають на авто для Захисників

У Крупецькій громаді збирають на авто для Захисників

Для Оборонців, що захищають нашу незалежність на Запорізькому напрямку, серед яких – наш земляк з Крупецької громади, оголосили збір на авто.

Оголошення про збір оприлюднили на фейсбук-сторінці Крупецької громади.

  • Збір на авто – для жителя села Головлі, молодшого сержанта Курінного Михайла Євгеновича, а також для його побратимів з окремої роти протитанково ракетного комплексу. Вони зараз мужньо захищають наш з Вами спокій на Запорізькому напрямку. Вкрай необхідно придбати цей автомобіль. Він стане необхідною опорою у виконанні бойових завдань, допомагаючи нашим Захисникам швидко діставатись до точки виконання бойових завдань та пристосуватися до будь-яких умов. Про ситуацію на фронті всі знають, тому не потрібно зайвий раз пояснювати, як все важливо зараз. На війні немає вихідних, хлопці “працюють” вдень і вночі.

Усіх небайдужих просять долучитися репостом, донатом – це дає можливість просувати збір і якомога більше людей зможе побачити та якнайшвидше закрити цей збір.

  • Пам’ятайте, маленьких донатів не буває. Кожна гривня важлива і можливо чиїсь 5, 10, 20 грн зможуть закрити великий збір.

5168752089815206

Курінний Михайло Євгенович

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.