Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Із кранів славутчан тече іржава вода через поливальників городів: позиція міськради

Із кранів славутчан тече іржава вода через поливальників городів: позиція міськради

Із кранів славутчан тече іржава вода через поливальників городів: позиція міськради

Вода бурого кольору, що тече із кранів у славутських оселях, – через надмірне використання для поливу городів та грядок, – пише прес-служба Славутського виконкому, посилаючись на місцевий водоканал.

Система славутського водогону не розрахована на таке споживання, а тому в трубах змінюється тиск.

Утворюються ділянки з високим та низьким тиском, що спричиняє порив труб. Також із стінок труб на ділянці з підвищеним тиском зривається іржа, яка потрапляє у воду. Тому, коли сотні людей одночасно поливають городи, з кранів тече іржава вода.

Шановні споживачі, просимо вас раціонально використовувати питну воду. З метою збереження тиску у системі та для забезпечення безперебійного водопостачання здійснюйте полив з альтернативних джерел води (свердловин, колодязів тощо) та встановлюйте прилади обліку води, – йдеться у повідомленні.

У той час славутчани ставляться до такої позиції скептично, радять змінити труби та жартують про “золотий” врожай, котрий поливають водою за тарифами їх водоканалу:

Реагуючи на скарги містян, у виконавчому комітеті обіцяють спільно з водоканалом обстежити проблемні ділянки водогону та прийняти відповідні заходи.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.