Понеділок, 22 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Не платив, бо послуги неякісні: в Полонному комунальники судились зі споживачем за борги

Не платив, бо послуги неякісні: в Полонному комунальники судились зі споживачем за борги

Не платив, бо послуги неякісні: в Полонному комунальники судились зі  споживачем за борги

Понад сорок п’ять тисяч гривень боргу за комунальні послуги має сплатити полончанин місцевому КП “Благоустрій”. Таке рішення прийняв Полонський районний суд.

Комунальне підприємство «Благоустрій» утримує будинки в Полонській ТГ згідно з рішенням сесії. Загальний розмір тарифу для будинку, де мешкає відповідач, складає 2,67 грн.

Проживаючи в Полонному та користуючись послугами підприємства, чоловік відмовлявся сплачувати за послуги та укладати договір.

Як наслідок, станом на 28 лютого 2021 року (з 1 березня 2018 року) утворилася заборгованість на загальну суму 45276, 36 грн.

У суді відповідач не визнав позову, мотивуючи неякісними послугами, що їх надавало підприємство.

Разом з тим, зазначав, що працівники КП біля будинку косили траву, вивозили сміття, фарбували дитячий майданчик, чистили каналізацію, ремонтували освітлення у під’їзді, проводили його побілку та фарбування.

Про це позивач надав відповідні акти, а тому, споживач змушений сплатити за послуги, не зважаючи на відсутність договору.

Відповідно до актів виконаних робіт, комунальне підприємство у 2018-2020 роках виконувало роботи з утримання цього будинку та прибудинкової території, зокрема, косіння трави, прибирання, прочищення каналізації, ремонт водопроводу, поточний ремонт сходових клітин, вирізка кущів, підрізування дерев, встановлення світильників, вивіз сміття та обрізок дерев, ремонт покрівлі, фарбування металевих конструкцій дитячого майданчика, ремонт освітлення тощо. Також підприємство сплачувало за освітлення сходових клітин та підвального приміщення будинку відповідача.

Довідка: Споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця, якщо інший порядок та строки не визначені відповідним договором. Споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору (стаття 9 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”).

Популярні пости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.