Неділя, 25 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславчан вкотре просять не викидати сміття до каналізації

Ізяславчан вкотре просять не викидати сміття до каналізації

Ізяславчан вкотре просять не викидати сміття до каналізації

Комунальники Ізяслава знову звертаються до містян із проханням не викидати сміття до каналізацій. Це спричиняє аварії в мережі водовідведення, оскільки каналізація призначена для відведення саме рідких відходів, а не побутового сміття.

Ситуація у місті, кажуть в Ізяславському водоканалі, демонструє тривожну тенденцію – жителі використовують мережу каналізації, як сміттєпровід.

Викидають харчові відходи, предмети гігієни, пісок, будівельне сміття, ганчірки, кістки, скло, металеві та дерев’яні предмети і тому подібне. Це призводить до засмічення центрального стояка багатоповерхівки та затоплення каналізаційними стоками підвальних приміщень будинку.

Такі дії, пояснюють комунальники, можуть спричинити і зупинку роботи частини зовнішньої каналізаційної мережі.

Це спричиняє значні незручності мешканцям кількох будинків (кварталу) і призводить до аварійної ситуації в даному мікрорайоні міста, нарікань населення на незадовільну роботу комунальних служб, а відновлення роботи мережі потребує суттєвих матеріальних затрат та часу. Пам’ятайте, що каналізація призначена для відведення рідких стоків від житлових будинків.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.