Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславчанину, підозрюваному у побитті підлітка, змінили запобіжний захід

Ізяславчанину, підозрюваному у побитті підлітка, змінили запобіжний захід

Ізяславчанину, підозрюваному у побитті підлітка, змінили запобіжний захід

Юнакові, якого підозрюють у побитті, що призвело до смерті 14-річного підлітка, змінили запобіжний захід, – повідомляє прес-служба Хмельницького міськрайонного суду.

Замість цілодобового арешту юнака взяли під варту. Там він пробуде до 21 квітня. Раніше йому перекваліфікували статтю на суворішу.

Нагадаємо, 20 лютого 14 річний мешканець с. Клубівка приїхав до Ізяслава, де близько 0 23:00 потрапив у конфлікт. За кілька хвилин підлітка наздогнав 19-річний юнак і почав бити кастетом по голові.

Хлопця врятував випадковий перехожий Назар Романюк. Саме він надав йому першу допомогу та відтяг з місця пригоди. Потім він відправив хлопця на таксі додому.

У підлітка вистачило сил дістатись дому, звідки його забрала швидка. Вже у лікарні він впав у кому. Не приходячи до тями юнак помер 14 березня у лікарні.

26 лютого підозрюваного у побитті відпустили під домашній арешт, що збурило громадськість. Уже після смерті потерпілого ймовірному кривднику змінили кваліфікацію інкримінованої статті та у подальшому готують клопотання про зміну йому міри утримання.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.