Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Волинські солодощі для шепетівчан

Волинські солодощі для шепетівчан

Волинські солодощі для шепетівчан

Попри складні випробування для підприємництва під час пандемії коронавірусної інфекції в Шепетівці з’являються нові бізнеси, які пропонують містянам якісну продукцію українських виробників.

Зокрема, з 19 березня на вулиці Героїв Небесної Сотні запрацював магазин-кафе «Волинські солодощі». Він пропонує відвідувачам широкий асортимент десертів від луцького виробника з однойменною назвою.

В 1998 в передмісті Луцька підприємець Ростислав Шоломович започаткував виробництво східних солодощів, згодом було налагоджено виробництво шоколадних цукерок на основі сухофруктів, таких, як чорнослив, курага, фінік, інжир, диня, персик, груша, ананас. У 2014 р. було розпочато виготовлення карамелі ручної роботи та унікальних подарункових виробів із неї.

Пріоритетами для підприємства є виробництво лише натуральних високоякісних солодощів, а також вдосконалення технологій виробництва, рецептури та дизайну упаковки. Продукція відповідає всім вимогам  ДСТУ, має сертифікати якості та відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Солодощі не містять консервантів, стабілізаторів та ГМО. Сировина проходить ретельний відбір та контроль якості в лабораторіях.

Продукція торгової марки «Волинські солодощі»  перемагала в багатьох престижних регіональних, загальнодержавних та міжнародних кондитерських виставках і конкурсах, за що отримала відповідні дипломи і нагороди.

Зараз ця продукція, а також філіжанка кави у супровід, стала доступна шепетівчанам у фірмовому магазині поблизу центрального ринку.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.