Середа, 19 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Нове зонування з понеділка: де опинилась Шепетівщина

Нове зонування з понеділка: де опинилась Шепетівщина

Нове зонування з понеділка: де опинилась Шепетівщина

Станом на 19 березня МОЗ оновило карантинне зонування.

Відповідно до показників госпіталізованих, Шепетівський район, як і весь регіон досі лишається у “помаранчевій зоні”. Як інформує прес-служба Хмельницької ОДА, загалом по регіону:

Завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, по області складає 67,6% (1232 хворих, 297 підозр).

Тим часом, в окремих громадах ситуація з поширенням інфекції – критична. У Шепетівській та Судилківській громадах вже тиждень триває дистанційне навчання. Окрім того, у громадах обмежили прийом громадян комунальними структурами.

Депутати Шепетівської міськради ініціюють розгортання ліжкомісць для хворих на коронавірус у Вузловій лікарні, адже їх кількість у місті щоденно збільшується. І потужностей Шепетівської багатопрофільної лікарні при такому об’ємі пацієнтів не вистачить.

Зараз у громадах триває вакцинація, у чергу на залишкові дози якої можуть записатись всі охочі. Крім того, медики закликають обмежити контакти та дотримуватись правил безпеки.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу site_banner_COVID19_1440x535_rgb_72dpi_0-1024x380.png

Нагадаємо, помаранчевий рівень ковідної небезпеки вводять, якщо у регіоні:

1) захворюваність на грип та ГРВІ перевищує епідемічний поріг;
2) завантаженість ліжок, забезпечених постачанням медичного кисню у визначених закладах охорони здоров’я, – більше 65 відсотків;
3) кількість тестувань методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2 протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – менше 300;
4) кількість госпіталізацій протягом останніх 7 днів на 100 тисяч населення – більше 60;
5) коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 (методом ПЛР та з визначення антигену SARS-CoV-2) – більше 20 відсотків;
6) зростання госпіталізацій протягом останніх 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом – більше 50 відсотків.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.