Четвер, 30 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Ізяславська делегація відвідала польських партнерів: підписано договір про співпрацю

Ізяславська делегація відвідала польських партнерів: підписано договір про співпрацю

Ізяславська делегація відвідала польських партнерів: підписано договір про співпрацю

Делегація Ізяславської міської територіальної громади на чолі з міським головою Сергієм Шлегелем із робочим візитом відвідала польське місто Остроленка.

Метою візиту стало посилення співпраці з європейськими містами задля розбудови Ізяславської громади та налагодження стійких економічних, культурних, соціальних, освітніх зв’язків, – зазначив Сергій Шлегель.

У ході перебування представники Ізяславської громади зустрілись із президентом міста Остроленка Лукашем Куліком. Крім того, члени Ізяславської делегації обговорили напрямки подальшої співпраці щодо надання гуманітарної допомоги як ЗСУ, так і переселенцям. Поспілкувались щодо ситуації, яка склалась в Ізяславській громаді після повномасштабного вторгнення росії.

Польська сторона, у свою чергу, передала засоби першої медичної допомоги, закуплені містом Остроленка у зв’язку зі збройним конфліктом на території України. Ця гуманітарна допомога буде найближчим часом доставлена до закладів охорони здоров’я Ізяславщини, – додав міський голова.

Також за результатами зустрічі було підписано Договір про партнерство та співробітництво між містом Остроленка і містом Ізяслав.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.