Понеділок, 20 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » «Капеланський патруль»: поліцейські Шепетівського РУП переймали досвід капеланської служби

«Капеланський патруль»: поліцейські Шепетівського РУП переймали досвід капеланської служби

«Капеланський патруль»: поліцейські Шепетівського РУП переймали досвід капеланської служби

До  Шепетівського райуправління поліції завітали представники ГФ «Капеланський патруль». Гості розповіли про позитивний досвід капеланської служби в Україні та спільні соціальні проєкти, організовані з підрозділами поліції різних областей.

ГФ «Капеланський патруль» розпочало свою роботу в листопаді 2018 року в місті Маріуполь як пілотний проєкт Управління патрульної поліції Донецької області. З тих пір громадське формування тісно співпрацює з різними структурними та територіальними підрозділами поліції, – зазначили у Шепетівському РУП.

Капелани проводять спеціальні табори для правоохоронців, покликані допомогти в побудові продуктивної команди та психологічно розвантажитись. Також члени громадського формування разом з правоохоронцями доставляють гуманітарну допомогу в зону активних бойових дій та допомагають соціально незахищеним верствам населення.

Під час візиту до Шепетівки гості розповіли про позитивний досвід капеланства в Україні та окреслили, в яких напрямках можлива співпраця на теренах Хмельниччини. У підсумку співробітники поліції та члени громадського формування домовились про взаємодопомогу та співробітництво, – додали в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.