Понеділок, 27 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Чи готові освітні заклади Ізяславщини до нового навчального року

Чи готові освітні заклади Ізяславщини до нового навчального року

Чи готові освітні заклади Ізяславщини до нового навчального року

На Ізяславщині проведено традиційний щорічний об`їзд закладів освіти, аби визначити готовність до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

Розуміння готовності до навчального процесу наразі зовсім інше. Два роки заклади освіти переживали онлайн-навчання через пандемію, тепер маємо черговий виклик, пов’язаний з повномасштабним вторгненням окупантів на територію України, – зазначили в Ізяславській міській раді.

У ході комісійного обстеження проведено огляд приміщень всіх закладів дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти громади, пришкільних територій, перевірено підготовку тепломереж, медичного обслуговування дітей та працівників, санітарний стан харчоблоків, стану заготівлі продуктів харчування та забезпечення технологічним обладнанням, меблями тощо. Також перевірено стан протипожежної та електробезпеки, підготовку до осінньо-зимового опалювального періоду (системи опалення, запаси вугілля і дров).

Оскільки зараз найголовніша вимога до всіх закладів освіти громади – наявність належно облаштованої захисної споруди, де діти перебуватимуть у випадку оголошення повітряної тривоги, тож уся увага комісії була прикута саме до готовності укриттів приймати дітей, – додали в установі.

Упродовж 2022-2023 років у більшості сховищах було виконано величезний обсяг робіт, адже далеко не в усіх закладах освіти громади підвальні приміщення раніше використовувались у навчальному процесі, оскільки перебували у вкрай непридатному для перебування дітей стані або не відповідали вимогам чинного законодавства та безпеки. До робіт з облаштування укриттів були залучені педагогічні колективи, техпрацівники та батьки.

Обладнання укриттів розраховується на безперервне перебування людей впродовж не менше 48 годин. А тому у деяких сховищах, які слугуватимуть на час повітряної тривоги як класи, вже стоять шкільні парти. В інших приміщеннях, призначених для укриття під час повітряної тривоги, відведено під зону відпочинку, які мають відволікати дітей від тривожних емоцій, – розповіли в ДСНС.

Відтак, наразі майже повністю завершено відповідні роботи в освітніх закладах. Залишилось провести деякі дрібні роботи. Крім того, огляд закладів освіти громади показав, що були виявлені окремі недоліки та недопрацювання, які керівники закладів освіти пообіцяли усунути до початку очного та змішаного навчання, яке розпочнеться уже з 1 вересня.

За результатами огляду, буде складено акти перевірки готовності навчальних закладів до роботи в новому навчальному році. Якщо навчальний заклад не відповідатиме вказаним вимогам, його двері можуть не відкритися для офлайн-навчання, – додали у міськійраді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.