П’ятниця, 27 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина: COVID повертається?

Хмельниччина: COVID повертається?

Хмельниччина: COVID повертається?

За даними медиків, минулого тижня у Хмельницькій області понад втричі зросла кількість інфікованих коронавірсом, серед них – діти.

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за тиждень, з 5 до 11 вересня, у Хмельницькій області зареєстровано 1928 осіб з підозрою на COVID-19. У порівнянні з попереднім тижнем, кількість нових хворих зросла більш, як на третину. Кожен 5-й з тих, хто занедужав, – це дитина. Із підозрою на COVID-19 на минулому тижні до закладів охорони здоров’я Хмельницької області довелося госпіталізувати 159 громадян, виписані після одужання – 1068 осіб. На жаль, через ускладнення, спричинені COVID-19, минулого тижня померла 1 людина.

Лікарі закликають краян вакцинуватися, адже це найкращий спосіб профілактики захворювання. Аби зробити щеплення, зверніться до свого сімейного лікаря або ж до пунктів щеплень, що розташовані у вашому місті.

Хто ж уже встиг отримати 2 щеплення, може вакцинуватися бустерною дозою. Це, в першу чергу, стосується людей, віком 60+. Вакцини у закладах охорони здоров’я Хмельницької області є достатньо.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.