Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина: область виробила найбільше молока в Україні за час повномасштабної війни

Хмельниччина: область виробила найбільше молока в Україні за час повномасштабної війни

Хмельниччина: область виробила найбільше молока в Україні за час повномасштабної війни

В Україні господарства всіх форм власності виробили понад сім мільйонів тонн молока, що на 12% менше, ніж за аналогічний період 2022 року. Однак Хмельницька область виробила молока більше, ніж на початку 2022 року, інформує Суспільне.

Хмельницька область виробила найбільше молока в Україні — 630 тисяч тонн, що на понад чотири з половиною відсотки більше, ніж за аналогічний період 2022 року, – зазначила директорка Асоціації виробників молока України Анна Лавренюк.

Минулого року Хмельниччина виробила 602 тисячі тонн молока і була другою після Вінницької області. Цього року вона вже “вирвалася” у номер один.

– Хоча, якщо говорити про молоко, яке надходить від промислових молочно-товарних ферм, то перше місце в нас займає Полтавська область, далі Черкаська, Вінницька, Чернігівська, Київська і шосте місце займає Хмельницька область, виробивши 197 тисяч 800 тонн молока, що на 18% вище, ніж попереднього року. Низка підприємств закінчували будівництво молочно-товарних ферм, доїльних залів, попри війну і всі ризики. Внутрішнє споживання буде однозначно забезпечене, нашим споживачам немає про що хвилюватися, — сказала Анна Лавренюк.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.