Вівторок, 23 Травня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельниччина: за п’яне водіння чоловік сплачуватиме штраф у розстрочку майже на рік

Хмельниччина: за п’яне водіння чоловік сплачуватиме штраф у розстрочку майже на рік

Хмельниччина: за п’яне водіння чоловік сплачуватиме штраф у розстрочку майже на рік

На Хмельниччині поліцейські за порушення правил дорожнього руху зупинили водія автомобіля “Мазда”. Під час перевірки документів правоохоронці виявили у чоловіка ще й ознаки сп’яніння, тому запропонували пройти тест на тверезість. Результат газоаналізатора – 2,59 проміле.

– Аби уникнути відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП, водій спробував відкупитись й запропонував 300 доларів США. Патрульні відмовились і попередили про кримінальну відповідальність за це. Та чоловік був наполегливим. Такі дії водія кваліфікували як корупційне правопорушення, – розповідають у поліції.

Городоцький районний суд виніс вирок водієві, який пропонував правоохоронцеві гроші за непритягнення його до відповідальності за п’яне водіння. Винному призначено узгоджене покарання – 17 000 гривень штрафу, але сплачуватиме він цю суму з розстрочкою на 10 місяців. Про це повідомили в Хмельницькому апеляційному суді.

Під час досудового розслідування прокурор і обвинувачений уклали угоду про визнання винуватості. Чоловік повністю визнав свою вину, – додали у Хмельницькому апеляційному суді.

Враховуючи особу винного, який не працює, щире розкаяння обвинуваченого, клопотання обвинуваченого про призначення йому покарання у вигляді штрафу із розстрочкою, суд дійшов висновку про можливість розстрочки сплати призначеного штрафу на строк 10 місяців, шляхом надання можливості сплачувати штраф щомісячно рівними частинами.

Втім, вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.