Четвер, 7 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Хмельницькому відбувся марафон на підтримку прикордонного загону «Сталевий кордон» Гвардії Наступу

У Хмельницькому відбувся марафон на підтримку прикордонного загону «Сталевий кордон» Гвардії Наступу

У Хмельницькому відбувся марафон на підтримку прикордонного загону «Сталевий кордон» Гвардії Наступу

На Хмельниччині відбувся благодійний забіг на підтримку потреб бойових підрозділів 15 мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» Гвардії Наступу. В традиційному академічному кросі Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького могли взяти участь усі охочі.

Учасники забігу могли обрати дистанцію в 1 або 3 км для дорослих та 500 м – для дітей.

– 100 % надходжень під час подібних заходів йдуть на потреби наших військових та наближають перемогу та мир для України. Таким чином, вдалося зібрати кошти на тепловізори, Starlink, монітори та планшети для наших захисників, – зазначив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

Також посадовець зазначив, що воїни потребують нашої підтримки, шани та поваги.

Окрім того, наша мета допомогти укомплектувати наших воїнів, а тому, обласна адміністрація завжди підтримувала, підтримує та буде підтримувати Збройні сили”. У підсумку заходу, кожен із учасників отримав пам’ятну медаль і гарний настрій. Варто нагадати, що це не перший такий захід, організований за підтримки ОВА разом із громадською організацією «Підтримка України» спільно з Race Expert. Допомагати легко. Добрі справи робляться руками простих людей, – додали у Хмельницькій ОВА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.