Понеділок, 22 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницька важкоатлетка виграла дві бронзи на Чемпіонаті Європи

Хмельницька важкоатлетка виграла дві бронзи на Чемпіонаті Європи

Хмельницька важкоатлетка виграла дві бронзи на Чемпіонаті Європи

З 15 по 23 квітня у столиці Вірменії, Єревані, триває чемпіонат Європи-2023 з важкої атлетики. Загалом на турнірі розіграють по 10 комплектів нагород у змаганнях чоловіків та жінок. Україну представляють 14 спортсменів, у тому числі, двоє у жіночих змаганнях з Хмельниччини – Ангеліна Ломачинська та Надія Шпилька.

15 квітня Ангеліна здобула перші медалі – дві бронзи для нашої країни. Виступаючи у ваговій категорії до 49 кг, вона показала третій результат у ривку 81 кг, а в поштовху стала п’ятою після того як у третій спробі взяла 95 кілограмів. Попри цей результат, атлетка за сумою двох видів з особистим рекордом здобула бронзову медаль – 176 кг, на попередньому Євро–2022 Ангеліна була другою – 167 кг, – розповідають у Хмельницькій ОВА.

Цьогоріч у ривку та за сумою Ломачинська поступилась румунській важкоатлетці Міхаелі Камбей. Чемпіонка Євро – 2023 у ривку показала результат 92 кг та за сумою – 198 кг, оновивши континентальний рекорд Європи. Другою стала італійка Джулія Імперіо – 83 кг та 183 кг у ривку та за сумою відповідно.

– Вітаємо спортсменку та її тренера Ярослава Заболотного з черговим успіхом на європейських помостах, бажаємо покращити власні показники для здобуття олімпійської ліцензії у Париж – 2024, – додали в адміністрації.

Популярні пости