Понеділок, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницькі вогнеборці вивчають досвід польських колег

Хмельницькі вогнеборці вивчають досвід польських колег

Хмельницькі вогнеборці вивчають досвід польських колег

Українські надзвичайники, в тому числі й з Хмельниччини, беруть активну участь у навчанні в Польщі, яке проходить в межах проєкту «Підвищення ефективності реагування українських рятувальних служб на надзвичайні ситуації».

Краківська шоста пожежна частина, в якій проводиться навчання, спеціалізується на заходах із ліквідації хімічних, радіаційних та біологічних катастроф.

– З українськими рятувальниками польські фахівці поділилися інформацією про основні причини виникнення таких катастроф, способи їх ліквідації, засоби індивідуального захисту пожежників. Також на практиці під час навчань продемонстрували методи відбору зразків на дослідження із можливо заражених територій та способи проведення рятувальних робіт у таких місцях,повідомляють у пресслужбі ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Також під час навчань українські вогнеборці ознайомилися з технікою та оснащенням, яку використовують в роботі польскі колеги. Окремо вивчали засоби та способи знезараження приміщень, які використовуються польськими рятувальниками в боротьбі з пандемією COVID-19. Зокрема, протягом установчих зборів, українські рятувальники візьмуть участь у низці тренінгів, передбачених даним проєктом.

Популярні пости