Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Понад 200 освітян Хмельниччини відсторонено від роботи: які професії ще додали до переліку обов’язкової вакцинації

Понад 200 освітян Хмельниччини відсторонено від роботи: які професії ще додали до переліку обов’язкової вакцинації

Понад 200 освітян Хмельниччини відсторонено від роботи: які професії ще додали до переліку обов’язкової вакцинації

На Хмельниччині станом на 9 листопада відсторонено від роботи 202 працівників закладів освіти, які не пройшли обов’язкової вакцинації від COVID-19.

Невакциновані педагоги не можуть навіть дистанційно проводити заняття, тому що вони відсторонені від виконання будь-яких своїх професійних обов’язків. Але, якщо будуть внесені відповідні зміни до законодаства, то ситуація, звісно, зміниться, – зазначив Сергій Тюрін перший заступник голови Хмельницької ОДА.

Щодо медпрацівників, то їх від роботи не відсторонюють.

На Хмельниччині понад 80% медиків вакциновані. А з рештою проводиться робота щодо обов’язкового щеплення. Значна частина медпрацівників в області вже перехворіла на коронавірусну хворобу, частина є з протипоказаннями, – повідомив Олександр Завроцький, директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я ухвалило наказ, згідно з яким від 8 листопада держслужбовців та освітян почали відсторонювати від роботи (без збереження зарплатні та виплати лікарняних), якщо вони не пройшли вакцинацію від COVID-19.

Крім того, з 9 грудня, відповідно до змін МОЗ, розширено перелік професій, працівникам яких обов’язково потрібно щепитися від COVID-19. Тепер до освітян й працівників місцевих органів влади додаються:

  • співробітники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади;
  • працівники установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів;
  • робітники державних підприємств, установ та організацій.

Також за темою:

У МОЗ затвердили форму довідки про протипоказання до вакцинації: кому та де її можна взяти

На Хмельниччині прогресує штам коронавірусу «Дельта»: зафіксовано 95% випадків захворюваності

Примусова вакцинація у дитбудинках та народна медицина лікує туберкульоз: у МОЗ спростували поширені фейки

На Хмельниччині розпочали вакцинацію дітей від Covid-19

На Хмельниччині невакцинованих освітян та держслужбовців відсторонятимуть від роботи

Популярні пости