П’ятниця, 21 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » Хмельницького спортсмена відзначено премією Верховної ради

Хмельницького спортсмена відзначено премією Верховної ради

Хмельницького спортсмена відзначено премією Верховної ради

Премією відзначено 10 українців, які борються за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Серед списків є й хмельничанин Павло Гула.

  • Хмельничанин Павло Гула, професійний боксер, а нині військовослужбовець, який боронить Україну від ворогів, отримав премію Верховної Ради України за за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування, – зазначили в управлінні молоді та спорту Хмельницької міської ради.

В управлінні також висловили вітання головному спеціалісту управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, молодшому сержанту Павла Гулу з присудженням у 2023 році Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

Додамо, що премією відзначено 10 українців, які борються за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, очищають українську землю від окупантів, здійснюють волонтерську діяльність щодо підтримки Збройних Сил України та громадян України, які постраждали від російської агресії.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.