П’ятниця, 23 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » На Хмельниччині продовжують посилювати протиповітряну оборону

На Хмельниччині продовжують посилювати протиповітряну оборону

На Хмельниччині продовжують посилювати протиповітряну оборону

На Хмельниччині сили протиповітряної оборону отримали чергове обладнання для посилення роботи. Про це повідомив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

  • Продовжуємо посилювати протиповітряну оборону Хмельниччини. Майже щоночі ворог запускає по Україні ударні БпЛА типу “Shahed”. На їхнє знищення націлені мобільні вогневі групи, тому для нас вкрай важливо, аби вони були належно забезпечені для захисту нашого неба, – зазначив посадовець.

Отож, підрозділу сил ППО передали ще 4 пікапи високої прохідності, тепловізійні приціли та лазерні указки.

  • Щиро дякую за допомогу та підтримку нашим благодійникам, зокрема керівнику Благодійнийного Фонду “Серце Української Нації” Костянтину Гавриленку, підприємцю Валерію Преподобному, БФ “Захисти Хмельниччину” та сім’ї Олександра Крупи. Автомобілі будуть оснащені відповідно до цілей і завдань, які щоденно виконують наші захисники. Разом зміцнюємо безпеку мешканців Хмельниччини та захист інфраструктури! – додав Сергій Тюрін.

Нагадаємо, у листопаді для підсилення мобільних вогневих груп, які захищають мешканців та інфраструктуру Хмельницької області від ворожих ракет і дронів, передали 35 автомобілів підвищеної прохідності.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.