Середа, 28 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Хто очолить найбільший навчальний заклад Ізяславщини

Хто очолить найбільший навчальний заклад Ізяславщини

Хто очолить найбільший навчальний заклад Ізяславщини

Ізяславський навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. П.Онищука №5, гімназія», який напередодні перейменовано на Ізяславський ліцей №5 імені О. П. Онищука, очолить новий директор.

18 серпня відбувся конкурс на посаду директора Ізяславського ліцею № 5 імені О. П. Онищука. У конкурсі взяли участь двоє кандидатів: Довгалюк Ігор Миколайович та Москалюк Галина Анатоліївна.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування, виконання ситуаційних завдань, презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії, – зазначають в Ізяславській міській раді.

За результатами конкурсного відбору, новим керівником ліцею став Довгалюк Ігор Миколайович, який набрав найбільшу кількість балів та наразі є директором Ізяславської школи І-ІІ ст. № 4.

Комісія визначила переможцем конкурсу Довгалюка Ігоря Миколайовича та рекомендує міському голові призначити на посаду директора навчального закладу та укласти із ним контракт терміном на 6 років, відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», – додають в установі.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.