Неділя, 25 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Військового із Славутчини посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІ ступеня

Військового із Славутчини посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІ ступеня

Військового із Славутчини посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІ ступеня

Військовослужбовця із Славутчини Погорільчука Олександра Сергійовича посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІ ступеня. Про це інформують у Славутській міській раді.

Відповідно до Указу Президента України №585/2022 від 17 серпня 2022 року, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом «За мужність» ІІ ступеня старшого солдата Погорільчука Олександра, – зазначають в установі.

Славутчанин двічі, у 2021 та 2022 роках, отримав відзнаки Головнокомандувача Збройних Сил України – нагрудний знак «За взірцевість у військовій службі» ІІІ ступеня. У 2021 році був нагороджений відзнакою Командувача об’єднаних сил «За звитягу та вірність».

Вірний військовій присязі, старший солдат, старший бойовий медик десантно-штурмового батальйону військової частини А-0284 Погорільчук Олександр Сергійович, виявивши стійкість і мужність, героїчно загинув у бою за нашу Батьківщину 17 липня 2022 у Донецькій області,  – додали у Славутській міській раді.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.