Вівторок, 27 Вересня
Shadow
Головна » Актуально » » Кого остаточно призначили керівником Шепетівського району?

Кого остаточно призначили керівником Шепетівського району?

Кого остаточно призначили керівником Шепетівського району?

Нарешті остаточно призначено голову Шепетівської районної державної адміністрації. Очолить новостворений Шепетівський район, куди увійшло 18 громад, жінка. Вона відповідатиме за реалізацію державної політики на півночі Хмельниччини.

1 квітня президент України Володимир Зеленський підписав указ, відповідно до якого очільницею Шепетівської РДА стане його колега по творчому цеху, відома гумористка, ведуча, акторка Леся Нікітюк. Вона родом з Хмельницького, розуміється на місцевих реаліях та підтримує політику президента держави, тому, переконані в Києві, зможе гідно виконувати нові для неї обов’язки.

Леся Іванівна народилася 19 жовтня 1987 року в Хмельницькому, має повних 33 роки. Як стверджують психологи, це час повного розквіту сил, чудовий баланс між енергією змін та набутим досвідом.

За фахом пані Нікітюк – вчитель, здобула вищу освіту в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Ще під час навчання вдало визначилася з вектором розвитку, ставши учасницею команди КВК «Торнадо Люкс». Постановка «Галю, я в маршрутці» зібрала понад 5,9 млн переглядів на YouTube.

У 2009 році Нікітюк разом з подругою Ольгою Панасенко у складі дуету «Малинки» виступала у гумористичній програмі «Бігуді шоу» на телеканалі ТЕТ. У 2011 році Нікітюк та Панасенко взяли участь в українському шоу «Розсміши коміка», де їм вдалося розсмішити гумористів на 10 тисяч гривень. Вже наступного року дует вдруге взяв участь у шоу, де здобув головний приз 50 тисяч гривень. Саме так заклався міцний фундамент взаємодії з майбутньою політичною елітою країни та особисто президентом Володимиром Зеленським.

У 2013 році дует відвідав російську версію шоу та забрав звідти 250 тисяч рублів, того ж року вони втретє брали участь в українському шоу з результатом у 20 тисяч гривень.

У 2012 році Нікітюк стала ведучою телепередачі про подорожі «Орел і решка», де її співведучим був Андрій Бєдняков. Вона знялася у двох сезонах шоу — четвертому та п’ятому. В 2013 році на телеканалі К1 стартувала авторська програма Нікітюк про шоу-бізнес — «Леся-Здєся», у якій вона з’являлася на світських вечірках, модних показах та розповідала про життя українського бомонду, в тому числі політичного. Спілкування з різноплановими особистостями суттєво збагатило управлінський потенціал майбутньої політикині.

Того ж року Нікітюк разом з Андрієм Бєдняковим, Регіною Тодоренко і Жанною Бадоєвою знялася у музичному відео Світлани Лободи «Пора домой». Культовий кліп сприяв посиленню упізнаваності Лесі Іванівни далеко за межами країни. Тому, переконані в Києві, це допоможе їй вдало залучати міжнародні інвестиції на розвиток півночі Хмельниччини.

2015 року Лесю було номіновано на телевізійну премію «Телетріумф», як ведучу розважальної програми. 10 грудня 2015 року вона вирушила в навколосвітню подорож разом з «Орел і решка», але після 24-го випуску в травні 2016 року вона покинула шоу на користь свого нового проєкту. 18 вересня 2016 року відбулася прем’єра проєкту «Навколо М» на телеканалі «Інтер», в якому Нікітюк шукала найкращих чоловіків з усього світу. Відповідь, врешті, знайшлася дещо пізніше, в 2021-у: найкращим став Президент України, який гідно оцінив високий потенціал Лесі Нікітюк.

У лютому 2018 року жінка стала новою ведучою розважальної телепрограми «Хто зверху?» на Новому каналі у парі зі Сергієм Притулою. Така взаємодія з одним із потужних політичних лідерів України також суттєво підвищує шанси Шепетівщини на розвиток та лобіювання її інтересів.

Вже у серпні Леся Іванівна стала ведучою відновленого інтелектуального шоу «Хто проти блондинок?» на тому ж телеканалі. З 26 серпня Нікітюк брала участь у п’ятому сезоні «Танців з зірками» на 1+1, у парі з танцівником Максимом Єжовим. У фіналі 25 листопада вони посіли друге місце.


З 4 листопада по 23 грудня 2019 року на Новому каналі в ефір виходило тревел-шоу «Lе маршрутка» ведучою якого була Нікітюк. У шоу вона розповідає про життя та побут сучасних українців, а також відкриває нові місця України.

Аналізуючи послужний список новопризначеної голови Шепетівської РДА, експерти зазначають, що таке успішне просування щаблями шоу-індустрії завжди є потужною основою для подальшої політичної кар’єри в Україні.

Що стосується особистого життя Лесі Нікітюк, в грудні 2017 року вона повідомила, що виходить заміж за свого сусіда, але 2019 року заявила про скасування весілля. Отже, всі сили спрямує на гідну реалізацію першоквітневого призначення Президента.

Усім жителям півночі Хмельниччини – позитивних перетворень, гарного настрою та першоквітневого почуття гумору!

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.