Середа, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » Коли жителі Шепетівського району зможуть отримати «ковідні сертифікати»?

Коли жителі Шепетівського району зможуть отримати «ковідні сертифікати»?

Коли жителі Шепетівського району зможуть отримати «ковідні сертифікати»?

У Шепетівському районі та всій України загалом найближчим часом може з’явитися «ковідний сертифікат» – внутрішній документ, в якому вказуються дані про вакцинацію, негативні ПЛР-тести чи одужання від коронавірусу.

Розробкою цього документу займається Міністерство охорони здоров’я. Його планують запустити до 1 липня. За допомогою сертифікату громадяни зможуть вільно та безпечно пересування  під час пандемії ковіду.

Усі дані вноситимуться через електронну систему охорони здоров’я, а сертифікат можна буде отримати в лікаря або в додатку чи порталі «ДІЯ».

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов каже, що наразі розробка документу ще триває.

Вважаю, що нам це треба запускати всередині країни в максимально стислі терміни, якщо не в червні, то щоб із 1 липня він у нас на повну запрацював. Ми знаємо, які потенційно дані будуть вносити в «ковідні сертифікати» в європейських країнах, навколо чого триває дискусія. Моє бачення – нам треба давати можливість внести всі необхідні дані, робити свій український сертифікат, який потім буде інтегрований з сертифікатами ЄС, – коментує Степанов.

За його словами, ковідний сертифікат стане стимулом для громадян  перевірятися на ковід за перших симптомів і не займатися самолікуванням.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.