Середа, 29 Листопада
Shadow
Головна » Актуально » » «Закликаю щепитися всіх». Олександр Масловський про вакцинування у Славуті

«Закликаю щепитися всіх». Олександр Масловський про вакцинування у Славуті

«Закликаю щепитися всіх». Олександр Масловський про вакцинування у Славуті

Олександр Масловський, який є лікарем загальної практики та сімейним лікарем, поспілкувався з журналістами порталу «Хмельниччина Північ» і розповів про особливості та хід вакцинування у Славуті.

У КП “Славутський центр ПМСД” Олександр Масловський проводить вакцинування громадян від COVID-19.  За словами фахівця, робота складається з декількох етапів. Спочатку сімейні лікарі подають списки осіб, які погодились на щеплення та підлягають певному етапу дорожньої карти вакцинації.

Ми плануємо кожного дня кількість щеплених та запрошуємо їх. Спочатку проводиться огляд пацієнта та заповнення ним інформованої згоди на щеплення. Після виконання усіх вказаних процедур, проводиться щеплення, а я вношу інформацію про це в Електронну систему охорони здоров’я. Після щеплення кожна особа має бути в кімнаті для спостереження протягом 30 хвилин для надання невідкладної допомоги в разі виникнення анафілактичної реакції, – повідомляє Олександр Масловський.

Крім того, лікар розповів, що у Славуті та околицях провакциновано вже близько 1500 людей. З початком вакцинації скепсису стало менше, а бажаючих щепитись – більше. Всі вакциновані особи не мали ніяких важких реакцій після щеплення та почуваються добре.

Щодо майбутніх щеплень фахівець повідомив:

Плануємо звичайно щеплювати всіх бажаючих, особливо людей з груп ризику, щоб покращити епідситуацію в регіоні та зменшити завантаженість лікарень. Заохочую всіх зробити щеплення, адже це єдиний шлях для подолання пандемії та збереження життя своїх рідних!

У Славуті застосовують вакцину “Covishield” компанії “Astra Zeneca”. Вона вже закінчилася, очікуються нові поставки. Наразі наявна вакцина “Коронавак” компанії “SINOVAC” (Китай).

Раніше ми писали про те, що активісти проти побудови нового енергоблоку на ХАЕС: “Нам хватить і одного Чорнобиля“.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.