Середа, 10 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Комфорт для бізнесу та громади: у Крупецькій ТГ впроваджують проєкт цифровізації

Комфорт для бізнесу та громади: у Крупецькій ТГ впроваджують проєкт цифровізації

Комфорт для бізнесу та громади: у Крупецькій ТГ впроваджують проєкт цифровізації

Крупецька громада стала єдиною сільською ТГ Хмельниччини, де впроваджують цифровий інвестиційний паспорт. Аби реалізувати цю ініціативу, минулого року команда сільської ради подалась на проєкт «Цифрові рішення для сталого розвитку», де з-поміж інших громад країни здобула перемогу.

Від жовтня у тергромаді напрацьовують механізми впровадження цифрового інвестиційного паспорту.

  • Не один рік пріоритетом роботи нас, як менеджменту громади, є залучення інвестиційних та ґрантових коштів, аби масштабувати вже існуючий тут бізнес та запрошувати новий, – пояснює Валерій Михалюк, очільник Крупецької ТГ. – Тож, формування цифрового інвестиційного паспорту громади допоможе нам бути ближчими до бізнесу та будувати інвестиційно комфортну громаду.

Координаторка проєкту у Крупецькій ТГ Наталя Сорочук розповідає, що паспорт передбачає необхідне для потенційного інвестора чи підприємця із логістичними, економічними та соціальними маршрутами для старту чи масштабування бізнесу.

  • Такий документ уже був розміщений на нашому офіційному сайті та є доступним до ознайомлення, – каже пані Наталя. – Перемога у проєкті дає нам змогу зробити наш інвестиційний паспорт більш зручним, мультимедійним та доступним. Адже його цифровізація перетворює паспорт на платформу, наповнення якої ми постійно можемо доповнювати, розширювати та адаптувати для зручності користувачів.

Крупецька громада вже має базовий контент для наповнення та цифровий шаблон. Цими днями команда сільської ради вкотре зустрілась з представниками проєкту, щоб звірити кроки і далі працювати над тим, аби їх громада була комфортним місцем для потенційного інвестора, підприємства чи підприємця, а отже – збільшувала кількість робочих місць, економічну спроможність регіону.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.