Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » Корисний час з дітьми: ТОП-5 ідей зимової творчості

Корисний час з дітьми: ТОП-5 ідей зимової творчості

Корисний час з дітьми: ТОП-5 ідей зимової творчості

Шкільні канікули та вихідні – гарна нагода творчо та натхненнно провести час з дітьми. Ми зібрали для вас ідеї креативних виробів, які ви можете виготовити власноруч із предметів, що є у вас вдома.

Картон, папір, клей, ватні кульки та втулки з-під паперових рушничків і ваша небмежена фантазія можуть створити чарівного пінгвіна, веселого сніговика чи іншого героя на будь-який смак. Додати персонажеві реалістичності допоможуть оченята. Їх можна придбати у спеціальному магазині або з намалювати чи виготовити власноруч у форматі аплікації із паперу.

Джерело

Натхнення, кольоровий картон, папір та ватні палички – і ось ви маєте таких сніговиків.

Джерело

Творити та зберігати унікальні миті доможуть ось такі пінгвіни, адже вони будуть унікальною пам’яткою про те, якою була ручка вашого маляти у цьому віці.

Джерело

А якщо тема пінгвінів – не вичерпана, ось такого красеня ви можете виготовити із паперових тарілок, картону та клею. Животик пінгвінові ви можете зробити із паперу, ватних дисків чи паличок.

Джерело

А з найменшими можете виготовити таких декоративних сніговичків. Бабусі та дідусі будуть у захваті отримати такий подарунок від малечі.

Джерело

Популярні пости