Неділя, 14 Липня
Shadow
Головна » Актуально » » На Полонщині судили ухилянта, який тричі отримував повістки, але так і не з’явився

На Полонщині судили ухилянта, який тричі отримував повістки, але так і не з’явився

На Полонщині судили ухилянта, який тричі отримував повістки, але так і не з’явився

Полонський районний суд на три роки позбавив волі чоловіка, якого визнали винним в ухиленні від проходження служби під час мобілізації. Відповідний вирок оприлюднений в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Другого травня цього року обвинувачений засвідчив своїм підписом про отримання повістки про його виклик 18 травня для відбуття до проходження військової служби до військової частини. Утім, так і не з’явився. Згодом, у червні та липні, він знову отримав повістки, а також попередження про кримінальну відповідальність. Але на збірний пункт так і не з’явився, – йдеться у вироку.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у скоєнні кримінального правопорушення не визнав, вказував на погане самопочуття як фізичне, так і моральне. Вважає, що йому не можна давати в руки зброю. Повістки дійсно отримував, але вважав, що оскільки він має направлення в психлікарню, то мав би спочатку там полікуватися. Комісію лікарську проходив двічі, висновок – придатний.

Відповідно до даних висновку судово-психіатричного експерта, як йдеться в оприлюдненому вироку, мешканець Полонщини на період інкримінованого йому злочину психічним захворюванням не страждав, у стані тимчасового розладу психічної діяльності не знаходився, усвідомлював свої дії та міг керувати ними. Крім цього, на обліку у лікарів нарколога та психіатра не перебуває, – додали у суді.

Отож, суд ухвалив рішення позбавити волі чоловіка на три роки. До вступу вироку в законну силу міру запобіжного заходу обрали у вигляді взяття під варту в залі суду. На рішення Полонського райсуду він може ще подати апеляційну скаргу.

Популярні пости