Четвер, 4 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » “Ковідна тисяча”: де можна розрахуватись у Шепетівці

“Ковідна тисяча”: де можна розрахуватись у Шепетівці

“Ковідна тисяча”: де можна розрахуватись у Шепетівці

Ми обіцяємо собі почати новий етап життя – зайнятись спортом, йогою чи банально прочитати нову книгу. Але постійно відкладаємо на “з понеділка”, ” з нового року” чи “після свят”, або мотивуємо тим, що немає ресурсу.

Тут усі зорі зійшлись – післясвятковий понеділок нового року. І якщо ви ще не витратили свою тисячу “єПідтримки” – ми знаємо, де це можна зробити з користю. Портал “Хмельниччина північ” стартує серію матеріалів про місця, де можна розрахуватись “ковідною тисячею”. Сьогодні говоримо про Шепетівку.

Подивитись фільм, придбати книгу чи зайнятись спортом – до програми реалізації “єПідтримки” у Шепетівці долучились майже всі спортивні та рекреаційні локації міста.

Книги, художні та навчальні, можна придбати в “ОфісЦентрі” та магазині “Флагман”. Вони анонсували свою участь у програмі у профілях фейсбук.

Також своїх відвідувачів про таку можливість повідомили у кінотеатрі “Starloft”.

До себе любителів спорту та прихильників здорового способу життя запрошують MaxGym (що на території нового ринку) та Bastion (ТЦ я7Я). Відвідувачам пропонують фітнес, силові вправи, заняття на тренажерах та з тренером тощо.

Окрім спортивних та фітнес-центрів, можна відвідати і місцевий басейн. Він знаходиться у ДЮСШ. Як коментують у закладі, відвідування басейну серед містян є надзвичайно популярним, проте, у зв’язку з карантином кількість відвідувачів скоротилася.

Відвідують заклад і дорослі, і діти. Для цих вікових груп є різні ванни басейну, крім цього, присутні 4 інструктори, які слідкують за безпекою та, в за потреби, надають методичну допомогу у навчанні. У закладі передбачені платні послуги для відвідувачів сауни.

– На сьогодні є багато охочих скористатися послугою “єПідтримка”. Для цього директор школи уклав договір з ПриватБанком про оренду терміналу, який прив’язаний до спецрахунку КДЮСШ. Однак, з 1 січня 2022 року вступив у дію закон про обов’язкову наявність касового апарату і жоден термінал без нього не може працювати. До кінця тижня плануємо завершити всі операції, що дасть змогу відвідувачам басейну скористатися послугою “єПідтримка”, – коментує заступниця міського голови Галина Безкоровайна.

Нагадаємо, в Україні діє система підтримки вакцинованих громадян та бізнесів, які втратили у заробітку через пандемію. Програма “єПідтримка”, яку у суспільстві прозвали “ковідною тисячею”, – кошти, які Уряд виплачує громадянам та громадянкам України, що зробили два щеплення від коронавірусу. Ці кошти можна буде витратити на відвідування спортзалу, кіно- чи театру, залізничні квитки, книги тощо. Згодом анонсували можливість витратити гроші на ліки.

Раніше ми писали, як можна таким чином допомогти українському війську.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.