Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » «Київстар» почав випробовувати радіотехнології 5G

«Київстар» почав випробовувати радіотехнології 5G

«Київстар» почав випробовувати радіотехнології 5G

Український мобільний оператор «Київстар» отримав дозвіл на початок тестування технологічного обладнання для 5G-зв’язку. Технологія передбачає значно вищу швидкість передавання даних, меншу затримку і більшу пропускну здатність, ніж 4G.  

“Київстар” звернувся до комісії із відповідним листом ще 15 листопада 2023 року.

Відповідне рішення ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК).

  • НКЕК розглянула запит компанії “Київстар” стосовно випробування радіотехнології 5G та погодила тестування за умов уникнення шкідливих електромагнітних завад, ризику для здоров’я та безпеки людей та майна, — йдеться в повідомленні. 

У НКЕК пояснили, що нова технологія активно впроваджується в інших країнах та пропонує користувачам значно вищу швидкість передачі даних, меншу затримку та більшу пропускну здатність, ніж 4G.

  • Під час короткострокового випробування Kyivstar перевіряв готовність ядра основної пакетної мережі vEPC до майбутнього швидкого розгортання мережі 5G з архітектурою NSA. Тестування підтвердило очікування щодо швидкості передачі даних та можливості надання послуг високошвидкісного Інтернету, – зазначили в компанії.

Виконувати випробування обладнання для тестування технології 5G комісія оператору мобільного зв’язку “Київстар” дозволила до середини травня 2024 року. 

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.