Понеділок, 22 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Силам ППО Хмельниччини передали 6 позашляховиків та необхідне обладнання

Силам ППО Хмельниччини передали 6 позашляховиків та необхідне обладнання

Силам ППО Хмельниччини передали 6 позашляховиків та необхідне обладнання

Хмельницька область не зупиняється і нарощує сили ППО, які захищають об’єкти критичної інфраструктури та мирні будинки жителів.

  • Напередодні відбулася передача 6 позашляховиків та значного комплекту технічного оснащення для потреб зенітно-кулеметного батальйону. 4 позашляховики Toyota Hilux, надані Спільним Українсько-Німецьким підприємством 2К, 2 автівки передані за сприяння Кам’янець-Подільської РВА та БО “Благодійний фонд Родини Собуцьких”, – зазначили у Хмельницькій ОВА.

Завдяки спільним зусиллям ТОВ “Горинь Теплоінвест”, Громадської організації «Підтримка України», БО «Захисти Хмельниччину», Гуківської та Волочиської територіальних громад зенітно-кулеметний батальйон отримав: ноутбуки та планшети для покращення координації та обробки інформації; сучасні засоби розвідки та зв’язку для кращого виявлення та відстеження ворожих повітряних цілей; прилади автономного живлення, багатофункціональні електронні пристрої та засоби спостереження.

  • Ваша допомога – це неоціненний внесок у нашу спільну справу – захист рідної землі від ворога. Завдяки вам наші Захисники зможуть ще ефективніше виконувати свої бойові завдання та оберігати мирне небо над Хмельниччиною, – зазначив Cергій Тюрін, очільник Хмельницької ОВА.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.