Неділя, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Лебедина смерть на Хмельниччині: фахівці встановли причину

Лебедина смерть на Хмельниччині: фахівці встановли причину

Лебедина смерть на Хмельниччині: фахівці встановли причину

На Хмельниччині триває слідство, щодо загибелі лебединих сімей на Летичивщині. Біля одного з озер цими вихідними активістка знайшла труп дитинчати лебедя.

Дві родини пернатих, що були на озері раніше, зникли, лишивши трьох своїх малюків. Зоозахисники запідозрили мисливців, адже 7 серпня в регіоні розпочався сезон полювання на пернату дичину. Того ж вечора біля озера бачили авто та човен одного з мисливців.

За фактом смерті птаха зоозахисники звернулись до правоохоронців.

– Результат такий: поліція поїхала до того чоловіка, який має ту машину і лодку, яку вчора ввечері там бачили, сказав, що нічого не знає і за кермом був не він. Трупів лебедів не знайшли, – повідомила користувачка фейсбук Марінка Чугунова у спільноті «Організація захисту тварин «Врятуй життя».

У поліції відзвітували, що провели розтин загиблого птаха та встановили причини загибелі.

Сьогодні, 9 серпня, ветеренаром проведено розтин лебеденяти, за результатами якого встановлено, що смерть настала внаслідок укусу хижої тварини з подальшим інфікуванням, – зазначили у відомстві журналістам інформагенства “ХМ-інсайд“.

Тим часом, активісти опікуються долею трьох пернатих сиріт, що лишились без батьків.

Довідка: 7 серпня о 16:00 на Хмельниччині розпочався сезон полювання на пернату дичину. Впродовж сезону полювання дправоохоронці та лісівники здійснюватимуть рейди, аби контролювати мисливство у регіоні.

Незаконне мисливство, або порушення його норм тягне за собою штрафи та кримінальну відповідальність.

Популярні пости