Понеділок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Розстріяли цілі сім’ї: на Хмельниччині у перший день «легального» полювання мисливці порушили закон

Розстріяли цілі сім’ї: на Хмельниччині у перший день «легального» полювання мисливці порушили закон

Розстріяли цілі сім’ї: на Хмельниччині у перший день «легального» полювання мисливці порушили закон

Цими вихідними в Україні та, зокрема, на Хмельниччині, розпочався сезон полювання на пернату дичину. Полювання дозволене на вихідних та в середу.

– Норми добування одним мисливцем за один день становлять: 3 гуски, 5 качок, 6 лисок, по 10 куликів і голубів, 15 перепелів, – наголошують поліцейські офіцери громади, спираючись на чинне законодавство.

– За порушення правил на мисливців чекають штрафи розміром у декілька тисяч із конфіскацією зброї, – попереджують єгері ДП «Шепетівський лісгосп», одного із господарств, в угіддях якого дозволене полювання.

Однак, незважаючи на попередження та штрафи, недобросовісні мисливці уже порушили закон. Цілі сім’ї лебедів вистріляли на Летичівщині. Про це у групі «Організація захисту тварин «Врятуй життя» Хмельницький» написала користувачка Марінка Чугунова.

– Летичівський район, село Білецьке, два ставки там, на яких було дві сім’ї лебедів. Вчора якесь ***, недолюдина, перестріляла, пізно ввечері, і великих і малих, залишилось здається всього троє маленьких. Всюди кров, пір’я, і одне мале лежить мертве по дорозі, – написала вона.

Жінка опублікувала фото мертвих птахів та паралельно звернулась до правоохоронців. Поліціянти відшукали підозрюваного, той від убивства відхрещується.

– Результат такий – поліція поїхала до того чоловіка, який має ту машину і лодку, яку вчора ввечері там бачили, сказав, що нічого не знає і за кермом був не він. Трупів лебедів не знайшли. Але проблема в іншому, залишилось на ставку троє малих лебеденят, лікарі які приїздили, сказали, що вижити без батьків вони не зможуть, – відзвітувала спільноті активістка.

Зараз зоозахисники шукають пернатим сиротам прихисток та спосіб врятувати лебедят. Слідство триває.

Популярні пости