П’ятниця, 26 Квітня
Shadow
Головна » Актуально » » Олімпіада 2020: хмельничани гідно представили Україну

Олімпіада 2020: хмельничани гідно представили Україну

В столиці Японії завершилися Олімпійські ігри – 2020, участь в яких взяли п’ятеро спортсменів із Хмельницької області. І однією з кращих стала єдина офіційна представниця Хмельниччини Марина Бех-Романчук. Інші спортсмени не стали призерами змагань, проте показали гідні результати.

Як повідомляє офіційний сайт “Є”, спортсменка Марина Бех-Романчук змагалася в секторі стрибків у довжину, вийшла не лише у фінал змагань, а й до останнього мала шанси на одну з медалей. Утім, із результатом 6 метрів 88 сантиметрів Марина посіла 5 місце. Її чоловік, Михайло Романчук, який тренувався в Хмельницькому, здобув срібну та бронзову медалі в Токіо з плавання.

Нагадуємо, що легкоатлетка з Щепетівщини Вікторія Ткачук, взяла участь у двох дисциплінах змагань. У бігу на 400 метрів з бар’єрами Вікторія дійшла до фіналу, де посіла 6 місце з кращим своїм результатом у кар’єрі – 53,79 секунди.

Також за темою: Нетішинська атлетка Вікторія Ткачук пройшла до фіналу Токіо-2020

Також Вікторія змагалася і в жіночій естафеті 4 по 400 метрів, де разом із партнерками по збірній України не змогла пробитися до фіналу, посівши 6 місце в півфінальному забігу. При цьому, українки продемонстрували свій найкращий час у сезоні – 3 хвилини 24,5 секунди.

Також за темою: Нетішинка Вікторія Ткачук увійшла в десятку найкращих спортсменів Олімпійських ігор та встановила особистий рекорд

Інша спортсменка з Ярмолинеччини, Людмила Оляновська, в спортивній ходьбі на 20 кілометрів фінішувала на 43 місці, подолавши дистанцію за 1 годину 40 хвилин та 20 секунд.

Веслувальники Дмитро Янчук та Павло Алтухов в каное-двійці на дистанції 1000 метрів показали 13-й результат.