Четвер, 20 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Лісівники Ізяславського лісгоспу провели практикум для школярів

Лісівники Ізяславського лісгоспу провели практикум для школярів

Лісівники Ізяславського лісгоспу провели практикум для школярів

На Хмельниччині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом», ініційована Держлісагентсвом лісових ресурсів України. Усі лісгоспи Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства активно беруть участь у акції. Серед них – ДП «Ізяславське лісове господарство».

В межах акції ізяславські лісівники провели «лісовий» семінар-практикум для учнів Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-дитячі ясла-садок № 3».

Чудова осіння погода посприяла проведенню пізнавального уроку на свіжому повітрі. Школярі завжди з радістю відгукуються на такі заходи, адже кожна зустріч – це нові знання про світ природи, – зазначив Михайло Мартинов, інженер лісових культур ДП «Ізяславський лісгосп».

Під час зустрічі лісівники також розповіли як з маленької насінини виростити стрункі сосни та кремезні дуби, звідки приходить красуня-ялинка на зимові свята.

Велику частину уроку зайняв діалог, адже діти мають не лише чимало питань, а й певні уявлення про те, яким має бути світ їхнього майбутнього і що для цього слід зробити сьогодні. Однак, юні лісівники впевнені на сто відсотків: щоб жити на зеленій чистій планеті завтра, створювати ліси необхідно вже сьогодні, – додав Михайло Мартинов.

Головний лісничий Віталій Зайчук провів майстер-клас з посадки дерев за допомогою садильної труби та дав змогу кожному спробувати свої сили у цій справі.

Популярні пости