П’ятниця, 5 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Зірвала листя коноплі, аби потім додавати до кави: на Хмельниччині судили багатодітну матір

Зірвала листя коноплі, аби потім додавати до кави: на Хмельниччині судили багатодітну матір

Зірвала листя коноплі, аби потім додавати до кави: на Хмельниччині судили багатодітну матір

Старосинявський районний суд звільнив 38-річну мешканку зі Старосинявщини від кримінальної відповідальності за незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичних засобів без мети збуту у зв’язку з дійовим каяттям. Кримінальне провадження щодо неї закрив.

Нагадаємо, жінка обірвала листя двох рослин коноплі, подрібнила й поклала сушити, аби потім перемолоти та додавати до кави.

Під час санкціонованого обшуку будинку в жительки Старосинявської ТГ працівники поліції знайшли канабіс масою 45,603 грама, що становить величину між верхньою межею невеликих розмірів і нижньою межею великих розмірів, – повідомили в пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Однак, під час судового розгляду справи жінка подала клопотання про звільнення її від кримінальної відповідальності за цей вчинок, позаяк у вчиненому щиро розкаюється. Також просила врахувати, що має на утриманні чотирьох неповнолітніх дітей.

Прокурор не заперечував щодо звільнення обвинуваченої від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям.

Обвинувачена щиро розкаялася у вчиненому кримінальному правопорушенні, що виявилося у її негативному ставленні до вчиненого, повному визнанні своєї провини, також активно сприяла розкриттю правопорушення, позитивно характеризується за місцем проживання, має на утриманні четверо неповнолітніх дітей, збитків кримінальним проступком не заподіяла, – додали у пресслужбі суду.

Наразі ухвала ще не набрала законної сили та може бути оскаржена до апеляційного суду.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.