Неділя, 23 Січня
Shadow
Головна » Актуально » » Ліцеїсти з Судилкова отримали нагороди ХАЕС

Ліцеїсти з Судилкова отримали нагороди ХАЕС

Ліцеїсти з Судилкова отримали нагороди ХАЕС

Школярі з Судилківського ліцею гідно представили честь навчального закладу на конкурсі “Атомна енергетика і ми”, організованому ХАЕС.

Учениця 10-А класу Анастасія Девель стала призеркою конкурсу. Учень 11-А класу Ілля Кондрачук отримав перемогу в конкурсі. Сьогодні, 17 грудня, Анастасія та Ілля отримали свої нагороди.

Конкурс “Атомна енергетика і ми” тривав із лютого по квітень 2021 року. Учасники з двох регіонів (Хмельниччини та Рівненщини) могли подати роботи у трьох напрямах: наукові роботи (реферати), дитяча художня творчість та конкурс журналістських робіт. На переможців очікують грошові премії.

Перемога у цьому конкурсі – не перша на рахунку судилківчан. У квітні цього року вони здобули відзнаки конкурсу молодих науковців у сфері енергетики “Ядерна енергія і світ”. Школярі вибороли друге та перше місця. Під керівництвом своєї вчительки Галини Замурняк вони здійснили науковий пошук, результати якого презентували. Анастасія Девель, що посіла друге місце, досліджувала вплив електромагнітного випромінювання на людину.

Ілля Кондрачук презентував роботу на тему: «Трансформація та передавання електроенергії від ХАЕС до споживача. Трансформаторна підстанція та її значення». Юнак здобув перше місце, котре розділив із ученицею Славутської гімназії №4 Ольгою Геворкян.

Популярні пости