П’ятниця, 24 Березня
Shadow
Головна » Актуально » » Школярі Шепетівського району – серед найкращих молодих науковців регіону в сфері енергетики

Школярі Шепетівського району – серед найкращих молодих науковців регіону в сфері енергетики

Школярі Шепетівського району – серед найкращих молодих науковців регіону в сфері енергетики

Захист наукових рефератів  «Ядерна енергія і світ» відбувся сьогодні в Нетішині. Участь у цьому етапі XXVIІ конкурсу взяли 9-ро старшокласників. Серед переможців – п’ятеро школярів із Шепетівського району.

Анастасія Девель, Ілля Кондрачук із Судилкова; славутчани Ольга Геворкян і Андрій Хамрик та Олександр Опанасюк із Берездова стали переможцями захисту науково-дослідницьких робіт «Атомна енергетика і світ» на регіональному рівні.

– Компетентне журі за участі фахівців навчально-тренувального центру, відділів охорони навколишнього середовища, роботи з громадськістю і ЗМІ та представників профспілкової молодіжної організації оцінювало представлені на конкурс роботи, надавало рекомендації учасникам для подальшого вдосконалення, – коментують організатори.

Ліцеїст із Берездова Олесандр Опанасюк розповів про переваги та недоліки зберігання відпрацьованого ядерного палива в Україні. Його наукові напрацювання, їх актуальність та володіння темою допомогли хлопцеві здобути третє місце.

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні
Анастасія Девель та Ілля Кондрачук (фото: фб-профіль Судилківського ліцею)

Друге та перше місця привезли додому учні Судилківського ліцею. Під керівництвом своєї вчительки Галини Замурняк вони здійснили науковий пошук, результати якого презентували сьогодні. Анастасія Девель, що посіла друге місце, досліджувала вплив електромагнітного випромінювання на людину.

Ілля Кондрачук презентував роботу на тему: «Трансформація та передавання електроенергії від ХАЕС до споживача. Трансформаторна підстанція та її значення». Юнак здобув перше місце, котре розділив із ученицею Славутської гімназії №4 Ольгою Геворкян. Вона вивчала вплив радіоактивних елементів на організм людини.

Гран-прі конкурсу отримав дев’ятикласник зі Славути Андрій Хамрик. Учень ЗОШ №1 презентував тему: «Використання теплової енергії, що виробляється Хмельницькою атомною електростанцією, для теплопостачання населених пунктів».

– Школяр не лише продемонстрував свої знання, а й непересічне бачення перспектив та розвитку атомної енергетики для жителів регіону розташування ХАЕС, – коментують судді.

Тепер юні науковці представлятимуть Хмельниччину на загальнодержавному етапі конкурсу.

Пишаємось нашими талантами та зичимо їм Всеукраїнської перемоги!

Також за темою: Вчителька з Ізяслава стала лауреатом Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.