Неділя, 5 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Марафон добрих справ на Хмельниччині: осередок руху «ХОМА» з Плесни здобув перемогу

Марафон добрих справ на Хмельниччині: осередок руху «ХОМА» з Плесни здобув перемогу

Марафон добрих справ на Хмельниччині: осередок руху «ХОМА» з Плесни здобув перемогу

Ювенальна превенція поліції Хмельниччини ініціювала проведення на території області двотижневого марафону добрих справ, до якого долучилися десятки дітей із осередків молодіжного руху «Хмельницьке об’єднання молодих і активних» ( ХОМА) по всій області.

Упродовж двох тижнів діти робили безліч корисних справ: відвідували будинки пристарілих, допомагали хворим та одиноким односельцям, прибирали громадські місця від сміття, чистили струмки і саджали дерева, допомагали в притулках для тварин, приносили тваринам їжу та вигулювали, проводили інформаційну кампанію з профілактики шахрайств, збирали смаколики воїнам в зоні ООС, відвідували з подарунками сім’ї з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, організували свято для вихованців дитячого будинку, допомагали бібліотекарям ремонтувати книги, сортували сміття тощо, – розповідають організатори марафону.

Переможцями такого неформального марафону добра став осередок руху ХОМА з села Плесна, що на Шепетівщині. Діти настільки захопились цією справою, що вирішили зробити марафон добрих справ на території своєї громади безстроковим. Їх підтримали батьки та місцева влада.

Щирість та безкорисливість дітей приємно дивувала не тільки організаторів акції, а й усіх, кому допомоги рухівці. Особливо приємно, що ініціативу та дитячий запал юних учасників плесенського руху ХОМИ оцінили судді, віддавши перемогу саме їм, – додає Шепетівське районне управління поліції.

Також за темою:

Плесенські ХОМівці реалізують “Марафон добрих справ” (фото)

Плесенські ХОМівці – срібні призери обласного онлайн-конкурсу

Популярні пости