Четвер, 11 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Марка “Мрії”: в Україні випустять ще одну поштівку-символ

Марка “Мрії”: в Україні випустять ще одну поштівку-символ

Марка “Мрії”: в Україні випустять ще одну поштівку-символ

В “Укрпошті” анонусували випуск ще однієї знакової марки. Її присвятять українській “Мрії” – найбільшому у світі літаку.

– Наступна поштова марка, яку ми плануємо видати, буде з ілюстрацією української «Мрії» — найбільшого у світі літака, коментують в “Укрпошті”.

Ескіз марки намалювала 11-річна Софія Кравчук із Волинської області ще до війни для участі у конкурсі «Що для мене Україна?».

– Саме такою дитина бачила нашу країну — яскравою й квітучою. Такою вона і буде! Навіть попри те, що окупантам вдалося зруйнувати найпотужніший у світі літак, який проілюструвала Софійка. Адже мрію у нас не відняти. І про це постійно нагадуватиме історія подій, а вже скоро — і наша поштова марка, – додають в Укрпошті.

Раніше в “Укрпошті” випустили марку «русский военный корабль, иди на#уй!» за народним ескізом, конкурс на який тривав із 1 березня. Серед понад півтисячі робіт обрали топ-20, які виставили на голосування українцям.

12 квітня марку ввели в обіг і до 20 квітня розкупили близько 700 тисяч марок, тому їх продаж у поштових відділеннях припинили. 22 квітня на благодійному аукціоні марку продали за 5 мільйонів гривень. Кошти від продажу спрямують на допомогу ЗСУ.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.