Четвер, 11 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » Медійник розповів про звірства рашистів щодо матері та дитини в Україні

Медійник розповів про звірства рашистів щодо матері та дитини в Україні

Медійник розповів про звірства рашистів щодо матері та дитини в Україні

Попереджуємо: цей текст боляче читати. 68 днів в Україні триває повномасштабна війна. Війська росії, які прозвали рашистами (похідне від “росія” та “фашизм”), вирізняються своєю дикістю. Це стосується і їх сприйняття рівня життя українців, і аморальність у веденні війни.

Рашисти один за одним скоюють злочини проти мирного населення України. Підтвердження їх звірств знаходять у звільнених українських містах. Про один із таких випадків у своєму фейсбук розповів засновник, голова правління Інституту світової політики, керівник інформаційного агентства “Главком” Віктор Шлінчак.

Посилаючись на коментар Міністра оборони Олексія Резнікова, Шлінчак розповів про звірства окупантів в одному із українських міст. Там до тіла вбитої матері росіяни прив’язали живу дитину, лишивши між ними міну. При спробі розмотати міна здетонувала.

Нагадаємо, війна в Україні триває за підтримки росіян та окремих людей із українськими паспортами. Фахівці створили сайт із переліком інформаційних колаборантів та пропагандистів – відомих людей та політиків, що підтримують (активно чи мовчазною згодою) російську війну в Україні.

Загалом, у росії 86,6% населення підтримує збройне вторгнення рф до інших країн Європи. Такі дані наводить соцопитування.

Також за темою:

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.