П’ятниця, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Уроки кібергігієни для школярів: як долучитись

Уроки кібергігієни для школярів: як долучитись

Уроки кібергігієни для школярів: як долучитись

Упродовж чотирьох років поспіль в Україні триває соціальна ініціатива “Кібергігієна в школах України”. Її реалізує Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Сікорського, фахівці якого проводять відкриті уроки з кібергігієни в загальноосвітніх школах, гімназіях та ліцеях України.

Більше 15 тисяч дітей та підлітків уже дізнались про небезпеки в кіберпросторі, викрадення інформації та шкідливе програмне забезпечення, дістали рекомендації щодо мінімізації ризиків, – говорять у Дерспецзв’язку. – Сьогодні, в умовах війни в Україні, на тлі масованого та агресивного інформаційного впливу російської пропаганди проблема захисту дітей у кіберпросторі набула особливої гостроти.

Охочі можуть долучитись до онлайн-уроків з кібергігієни, які продовжують проводити науково-педагогічні працівники та курсанти Інституту. Зокрема дітей навчають:

  • правил безпечної поведінки в Internet;
  • принципів формування надійних паролів;
  • підходів зменшення ризиків у віртуальному просторі;
  • основ протидії негативному інформаційному впливу.

Керівники, педагоги закладів освіти, школярі та їхні батьки, а також усі зацікавлені у підвищенні обізнаності дітей із цієї важливої теми можуть звертатись із запитами щодо організації відкритих уроків із кібергігієни за адресою: vstup@iszzi.kpi.ua

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.