Понеділок, 8 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » МОН запровадило електронні свідоцтва про початкову освіту

МОН запровадило електронні свідоцтва про початкову освіту

МОН запровадило електронні свідоцтва про початкову освіту

Міністерство освіти і науки України затвердило новий Порядок виготовлення, видачі та обліку документів про початкову освіту. Згідно з наказом, весь процес замовлення, виготовлення та обліку свідоцтва про початкову освіту здійснюватиметься в електронній формі. Відповідний наказ набуває чинності з 1 вересня 2021 року.

Свідоцтво про початкову освіту не відтворюватиметься в пластиковій картці та не потребуватиме додатку на спеціальному бланку. Однак, за бажанням батьків школа видаватиме їм паперову копію електронного свідоцтва, засвідчену підписом директора школи та печаткою (на аркуші паперу формату А4), протягом 5 днів після їхнього звернення.

Результати річного оцінювання та державної підсумкової атестації учнів відображатимуться у свідоцтві досягнень.

Оригінал електронного свідоцтва про початкову освіту зберігатиметься в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО), в Реєстрі документів про освіту.

Діяльність із замовлення свідоцтв організовуватимуть школа та відповідний орган управління у сфері освіти. Водночас за обробку замовлення, виготовлення електронних свідоцтв і внесення їх до Реєстру документів про освіту ЄДЕБО, а також захист інформації в ЄДЕБО, відповідатиме Державне підприємство «Інфоресурс».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.