Понеділок, 8 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » У Судилківській ТГ вшановують пам’ять загиблих героїв

У Судилківській ТГ вшановують пам’ять загиблих героїв

У Судилківській ТГ вшановують пам’ять загиблих героїв

З 27 по 29 серпня в населених пунктах Судилківсьої ТГ заплановано проведення тематичних заходів, присвячених  Дню пам’яті захисників, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Згідно з Указом Президента цього року, 29 серпня в Україні вперше на державному рівні відзначатимуть День пам’яті загиблих за незалежність. Було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.

Зокрема, 27 серпня у Судилківській сільській раді відбувся один із таких заходів – «Година пам’яті і шани». Під час проведення цього заходу голова сільської ради Котик Т. М., працівники та члени виконавчого комітету висловили вдячність та хвилиною мовчання  вшанували пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

У селах  Велика Медведівка, Білокриниччя, Судилків, Березне, Вовківці заплановано вшанування пам’яті загиблих героїв, а саме: Андрія Молодика ( с. Велика Медведівка), Леоніда Крепецького (с. Білокриниччя), Юрія Лабунецького (с. Судилків), Віктора Блиставецького (с. Березне), Руслана Скотенюка (с. Вовківці). Відбудеться покладання квітів до місць їх поховання та меморіальних дошок.

Проведення таких  заходів сприятиме патріотичному вихованню нашої молоді на прикладах захисників, які віддали своє життя за цілісність та суверенітет держави. А ще такий день дає можливість підтримати та вкотре висловити свою вдячність родинам загиблих героїв, – зазначає голова Судилківської сільської ради Котик Т. М.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.