Неділя, 23 Червня
Shadow
Головна » Актуально » » «Мова – душа народу»: на Плужненщині провели читацьку конференцію

«Мова – душа народу»: на Плужненщині провели читацьку конференцію

«Мова – душа народу»: на Плужненщині провели читацьку конференцію

У Плужненській громаді у День української писемності та мови в музеї Подільського поета, письменника, композитора В. І. Кравчука була проведена читацька конференція «Мова – душа народу».

Наша мова немов барвистий український віночок, у якому вплетено різнокольорові стрічки, її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний улюблений символ українців. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу. Вона про все розкаже, чарівних слів навчить, усе розкриє і покаже, як правильно у світі жить, – розповіла завідуюча музеєм Євгенія Лісовська.

Ведучий заходу Олександр Ващук говорив про українську мову, як про безмежний океан, що вона не тільки прекрасна й барвиста, наче дощова веселка, але й багата.

Не можна ходити по рідній землі, не зачаровуючись виплеканою народом у віках рідною мовою.

У сценарій заходу включені твори В. І. Кравчука: «Поет і слово», «Крила душі», «Молитва», «Краса земна», «Кожна Людина – планета», «Пам’ять», «Який батько?», які читали: Софія Філонова (14 група), Мар’яна Кочмар (34 група), Олександр Ващук (24 група), Діана Кравчук (14 група), Анатолій Буйніцький (14 група), Тетяна Матіяш (3-Б група). Кожен учасник конференції читав про рідну, власну мову, про мову, якою співала мати і щоб цвіла на славу Божу наша українська мова.

Свято рідної мови було змістовним та цікавим. Всі ще раз переконалися, що рідна мова – це мова єднання, любові та поваги, взаємопідтримки й розуміння. Друзі, говорімо українською, думаймо українською, вивчаймо українську та шануймо її! – додав Олександр Ващук, староста музею В. І. Кравчука.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.