Вівторок, 9 Серпня
Shadow
Головна » Актуально » » МОЗ пропонує українцям випробувати на собі ліки від COVID-19

МОЗ пропонує українцям випробувати на собі ліки від COVID-19

МОЗ пропонує українцям випробувати на собі ліки від COVID-19

Міністерство охорони здоров’я пропонує кожному охочому українцю приєднатися до випробовувань препаратів для лікування короновірусу. Наразі в країні проводяться клінічні випробування понад 30 ліків проти COVID-19.

У світі клінічні випробування проходять у чотири етапи. Україна, за даними міністерства, найчастіше долучається до ІІІ фази.

Такі дослідження допомагають виявляти та підтвердити властивості ліків, реакції на них тощо. Зокрема, вони необхідні, щоб підтвердити безпечність та ефективність лікування.

Перед тим, як залучати до тестування людей, фахівці проводять доклінічне дослідження самих ліків. Воно передбачає хімічні, фізичні, біологічні, мікробіологічні, фармакологічні, токсикологічні та інші наукові дослідження та вивчають їх специфічну активність та безпечність, — зазначили у Міністерстві.

Відтак, українцям пропонують на собі випробувати такі лікарські засоби, як ритонавір (Pfizer), аміксин (української «Інтерхім»), етесевімаб (китайської Shanghai Junshi Biosciences), ксаврон (української «Юрія-Фарм»), біовен (української «Біофарма Плазма»), апреміласт (американської Amgen) тощо. З повним переліком можна ознайомитися на сторінці Державного експертного центру МОЗ.

Дослідження в Україні проводять на належному професійному рівні. Це неодноразово підтверджували інспекції Управління продовольства та медикаментів США, а також Європейська Агенція лікарських засобів, – додають у Міністерстві охорони здоров’я.

Детальну інформацію про клінічне вивчення препаратів можна переглянути на сайті МОЗ в розділі «Накази» та на сайті державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України».

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.