Неділя, 25 Лютого
Shadow
Головна » Актуально » » Шепетівським залізничникам два роки не підвищують платню

Шепетівським залізничникам два роки не підвищують платню

Шепетівським залізничникам два роки не підвищують платню

Акція протесту залізничників і транспортних будівельників під стінами Кабміну не дала мітингувальникам очікуваного результату. Їх вимоги почули, проте не виконали. Про це йдеться на офіційному сайті профспілки.

Разом з колегами з усієї України участь у мітингу 17 лютого взяли 43 залізничники Шепетівського вузла: локомотивники, вагонники, колійники, станційні працівники, зв’язківці. Як розповідає го­ло­ва пер­винної проф­спіл­ко­вої ор­га­ні­за­ції ло­ко­мо­тив­но­го де­по Микола Максимчук, протестували за гідні умови праці.

Сьогодні у Шепетівському локомотивному депо працює 470 людей. Для порівняння минулого року ця цифра становила 540, – говорить Микола Максимчук.,- За останні три роки з нашого підприємства з різних причин (за власним бажанням, пенсія, смерть) звільнилось 133 людей.

Штат шепетівських залізничнів – неукомлектований. Одна людина виконує роботу трьох. При цьому, додає голова профспілки, 26 працівників оформлені на 4-денний робочий тиждень, хоча, виконуючи нормативи та плани, працюють усі п’ять.

На фоні загальноукраїнської заборгованості розміром у 700 млн грн. по виплатах зарплат та Галузевої угоди у Шепетівці заробітну плату отримують вчасно, проте її не підвищують вже два роки.

Такий стан речей є грубим порушенням Галузевої угоди та колективних договорів, де написано, що адміністрація зобов’язана щорічно не менше ,ніж на 25 % підвищувати оплату праці, – коментує Микола Максимчук. – Окрім того, нам не виплачують 13-ту зарплату.

Керівництво на місці підтримує позицію працівників, проте вони теж є заручниками ситуації. Тому профспілка змушена мітингувати.

Наразі в Україні планують скликати позачергове засідання президії Ради профспілки, де мають ухвалити наступні кроки щодо захисту трудових прав і соціальних гарантій спілчан.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.