Четвер, 1 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » Володимир Зеленський про евакуацію з «Азовсталі»: цивільних вивели, готуємо виведення поранених і медиків

Володимир Зеленський про евакуацію з «Азовсталі»: цивільних вивели, готуємо виведення поранених і медиків

Володимир Зеленський про евакуацію з «Азовсталі»: цивільних вивели, готуємо виведення поранених і медиків

Перший етап евакуаційної операції з комбінату «Азовсталь» в частково окупованому Маріуполі завершився. Під час останнього гуманітарного рейсу вдалося вивезти понад 300 жінок і дітей. Про це Володимир Зеленський повідомив у вечірньому відеозверненні 7 травня.

Фактично ми вивели цивільних з «Азовсталі» і готуємо зараз другий етап евакуаційної місії – поранених і медиків. Звичайно, якщо всі виконають домовленості. Звичайно, якщо не буде брехні. Безумовно, працюємо над тим, щоб вивести всіх наших військових, які захищають Маріуполь, – зазначив президент.

Крім того, президент наголосив, що для евакуації людей із «Азовсталі» Україна щоденно шукає такий дипломатичний варіант, який може спрацювати. Він також сказав, що 8 травня працюватимуть гуманітарні коридори для мешканців Маріуполя й прилеглих населених пунктів.

Нагадаємо, що командир 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський повідомив, що під час останньої евакуації з «Азовсталі» загинули троє військових і ще шестеро зазнали поранень.

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.