Вівторок, 6 Грудня
Shadow
Головна » Актуально » » У Славутській лікарні хочуть надавати реабілітацію дітям та дорослим: шукають фахівців

У Славутській лікарні хочуть надавати реабілітацію дітям та дорослим: шукають фахівців

У Славутській лікарні хочуть надавати реабілітацію дітям та дорослим: шукають фахівців

Лікарів, щонайменше чотирьох, запрошують на роботу в Славутську міську лікарню. Кого шукають та які медичні послуги хочуть надавати – далі в тексті.

Про кадрове розширення оголосили у Славутській лікарні. Тут планують підписати пакети по медреабілітації для дітей та дорослих, а тому шукають фахових медиків.

– Запрошуємо на роботу кандидатів за спеціальністю ерготерапевт, щонайменше 2 особи, та фізичний терапевт – 2 особи, – зазначають в медзакладі.

Читайте також: Українські лікарні отримали ліки для дітей, які хворіють на СМА

Реабілітація, яку хочуть надавати у закладі, передбачена Програмою медичних гарантій. Тобто, за умови підписання лікарнею цього пакету медичних послуг, його оплачує НСЗУ і для людей реабілітація, передбачена пакетом, є безоплатною.

Для підписання відповідного пакету потрібне виконання ряду умов, однією з яких є кадровий потенціал. Ми звертаємось до всіх жителів нашого міста та району, а також до тимчасово переміщених осіб, для подальшої співпраці. Якщо ви вже працювали за цим напрямком та бажаєте впроваджувати це у нашій лікарні, ми чекаємо на вас за адресою: м. Славута, вул. Ярослава Мудрого, буд. 29 Г, другий лікарняний корпус, 4 поверх, – додають в лікарні.

Електронна пошта: crl103@meta.ua
телефон: 0384271167

Популярні пости

Вибачте. Даних поки немає.